Sophie Monk

Sophie Charlene Akland Monk

6,7
579 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sophie Monk

No , ale za bystra nie jest ....

Dymiano

xD
u make my day

Dymiano

skoro jest aktorką to ma dobrą pamięć. Nie oceniajcie jej po wyglądzie bo to o niej nic nie świadczy.

TheWalkingDead

Też mam dobrą pamięć , a nie jestem aktorem . Z resztą w filmie " Click" , prawie w ogóle się nie odezwała .

Dymiano

Może nie chciałeś nim być albo się nie przebiłeś. W filmie Click taka miała rolę ale w inny to normalnie przecież.

TheWalkingDead

Właśnie studia rozpocząłem

Dymiano

Powodzenia. Daj znać jak w czymś zagrasz :P

TheWalkingDead

Dziękuję dam znać , dam ....

Dymiano

no i to świadczy o tym czy jest bystra?! taka role miala przeciez...jesli oceniac aktora po filmie tonp sean penn jest przyglupem skoro zagral w"i am sam":/ nie dostaje dziewczyna ambitnych roli, nie udalo jej sie wybic, ale nie komentujmy czy jest bystra no bez przesady

Dymiano

Nie można oceniać osoby, której się nie zna... Aczkolwiek na nie wydaje się być szczególnie inteligentna :P

Dymiano

są cycki, jest rola ; D

Raiton

Prawda :D

Dymiano

a skąd to możesz wiedzieć? czytałes jej biografię? znasz ją może?sugerujesz się tylko rolami w jakich zagrała?

dzikudzina

Chyba nie masz cycków ...

Dymiano

mój facet jest innego zdania:P nie wiem co ma piernik do wiatraka ale okay, nie jest bystra bo jest ładna:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones