PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=258168}

Komedia romantyczna

Date Movie
5,1 30 280
ocen
5,1 10 1 30280
2,3 3
oceny krytyków
Komedia romantyczna
powrót do forum filmu Komedia romantyczna

biedna alison hannigan...

użytkownik usunięty

Tylko tyle powiem, bo jest naprawdę dobrą aktorką, co widać chociażby po szóstym sezonie Buffy, gdzie naprawdę dała swietny pokaz swoich umiejętności, a musi graĆ w takich filmach:(

Co do samego filmu... podobałby mi się, naprawdę... tylko, gdyby nie te ohydne sceny!

ocenił(a) film na 2

chyba pod karą śmierci jej nie zmusili? ta scena z wyciskaniem syfa śni mi się nadal, a film oglądałam ok 5 lat temu

ocenił(a) film na 2

Dla mnie najpardziej ochydną sceną był moment kidy ojczulek pana młodego grał w kosza z ojcem panny młodej i zeskrobał zębami z jego klaty włosy wraz litrami potu.
Boże co za debil ten film nakręcił powinni go dożywotnio pozbawić praw do robienia czy też kręcenia filmów.

Nie czepiajcie się filmu. Gdyby uznali, że on jest ohydny to by go nie puścili w kinie. Alyson Hanningan przecież nie musiała wiedzieć, że takie sceny będą, po prostu musiała zagrać. To tylko jest film, a oglądałam gorsze.

BTVS jest też fajne, a szczególnie podobał mi się drugi i piąty sezon : D .

użytkownik usunięty
clairebennet

no cóż... w jednym się mylisz, na pewno wiedziała, że będą takie sceny, bo musiała przeczytać scenariusz

Sądzę, że film po prostu się jej spodobał i już. Na pewno czytała scenariusz i na pewno wiedziała co ją czeka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones