PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=258168}

Komedia romantyczna

Date Movie
5,1 30 280
ocen
5,1 10 1 30280
2,3 3
oceny krytyków
Komedia romantyczna
powrót do forum filmu Komedia romantyczna

Snilo mi sie, ze powstala czesc druga i ze zostalem zmuszony do ogladania Komedia Romantyczna 2. Mam nadzieje, ze to tylko zly sen, bo ponownie ogladac tak kiepski film, byloby dla mnie czyms tragicznym. Wczoraj ledwo wytrzymalem do konca, juz paroktotnie chcialem odejsc od TV i wyrzucic ten film z glowy, na pastwe slodkiego zapomnienia, ale jednak jestem twardy i wytrzymalem do konca. Nigdy nie zdawalem sobie sprawy ze swojej sily.
Nigdy nie krytykuje ludzi, ktorym podoba sie jakis film dla mnie slaby, bo przeciez kazdy ma prawo do swojej opinii. Lecz tym razem zrobie wyjatek, bo czuje sie do cna poruszony i zupelnie zdezorientowany. Kogo to bawi? To podstawowe pytanie, ktore cisnie mi sie na usta. Nie wiem jakim trzeba byc czlowiekiem, aby smiac sie, kiedy ojciec glownej bohaterki wypluwa niczym kot wlosy z klaty innego mezczyzny. No wlasnie, jak juz przy kotach jestesmy, to kogo bawia sceny z kotem? To, jak kochal sie ze zwlokami kobiety, to, jak na koncu "lizal" sie ze starsza pania, albo scena z wc, zdecydowanie za dluga, aby mogla kogos poruszyc. Wiec pytam sie, komu ten film sie podobal? Kto sie na nim usmial? Chyba tylko scenarzysta, ktory to wszystko wymyslil i rezyser, ktory byl na tyle glupi, aby podjac sie zadania realizacji tego filmu.
No nic, pozostaje mi tylko nadzieja, ze juz nigdy nie bede musial ogladac czegos podobnego i smutek, ktory pojawil sie w moim sercu z powodu, iz w TV puszcza sie takie produkcje. Jest tyle dobrych filmow, dlaczego wiec zostalismy uraczeni komedia romantyczna?

ocenił(a) film na 1
Dzz

Zgadzam się w 100%. Równiez miałem wątpliwą przyjemność zobaczyć wczoraj ten film. Koszmarów nie miałem, ale może tylko dlatego, że patrzyłem na niego jednym okiem, siedząc przy kompie. Innej możliwości nie było, bym wytrwał na tym, nie bójmy się użyć adekwatnego określenia, gównie! (w końcu większość "gagów" jeśli nie kręci się wokół tej tematyki, to taki poziom prezentuje:/) Jeszcze nigdy nie dałem żadnemu filmowi oceny 1, nie można w końcu popadać w skrajności, ale w tym wypadku nic innego po prostu nie pasuje. Kogo to bawi? Nie mam pojęcia, ale już przeraża mnie możliwość przebywania w towarzystwie tak wysublimowanej osoby:/ Jest wielka różnica między dowcipem a głupotą! Nie mam zamiaru... nie, wystarczy! Koniec rozpisywanie się nad tym gniotem - mądry pojmie w lot, tam gdzie głupiemu i tysiąc słów zabraknie. Pozdrowienia dla wszystkich fanów amerykańskich "komedii" prezentujących podobny poziom wyrafinowania - Prrrrrruuuk.... Ahahaha, ojojoj boki zrywać! Nie przejmujcie się, z tego się wyrasta... choć znam takich co niestety nie wyrośli (pozdro panie S. :P), więc jednak niewielka to pociecha;) Sorki, za bardzo sie chyba rozbujałem, no ale jak tu inaczej można przy takim arcydziele - 10/10! lol

ocenił(a) film na 1
witcher78

również miałem nieprzyjemność oglądania tej "komedii", gdyby nie to że również siedziałem przy kompie a pilot od tv nawalił już po pierwszych scenach przełączyłbym na inny kanał. Ten film to żenada, nie wiem chyba już brakuje ludziom pomysłów na komedie, albo nagrywają takie gnioty by ogłupić widzów. Typowy amerykański shit komedio-podobny jak American Pie czy jeszcze durniejszy 18 years old virgin, z tym że w wydaniu bardziej obrzydliwym. Podobnie zastanawiam się kogo śmieszą takie filmy? Nie wiem czy to w kinach puszczali ale na miejscu nieszczęśników oglądających owy film domagał bym się zwrotu kasy za bilet. Dno, dno i jeszcze raz dno! Stąd 1/10 - choć to i tak za dużo.

ocenił(a) film na 1
stranger82

O wlasnie, ja od polowy nie bylem juz w stanie tego zniesc i przesiadlem sie do kompa, a reszte filmu ogladalem jednym okiem. Widze, ze nie jestem sam w praktykowaniu takiego ogladania Komedii Romantycznej. Zastanawia mnie tylko jedno: dlaczego Polsat puszcza takie kffiatki, kiedy w swiecie mamy tyle fajnych filmow? Jak widze po forum i po ocenie malo komu podoba sie ten film, wiec chyba jakiejs szalowej ogladalnosci nie maja na tego typu komediach, wiec po co? :(

ocenił(a) film na 9
Dzz

no ja tez nie moglam wytrzymać ;/....no własnie też nie wiem czemu nie puszczają...najbardzije wkurza mie że zasze jest coś głupiego.... i tylko czasem trafi się coś fajnego...a przez wakacje puszczają same powtórki..;/...mogli by wykupić kilkja fajnych filmów...

Dzz

Na twoim miejscu wolalbym sie nie obudzic jo

ocenił(a) film na 1
Dzz

ja tak samo, tyle że na komputerze oglądałam. od połowy przewijałam film, bo dawałam mu ciągle szanse na polepszenie. zmierził mnei totalnie kot na kiblu. jedyny plus to Lil Jon.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones