PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=258168}

Komedia romantyczna

Date Movie
5,1 30 279
ocen
5,1 10 1 30279
2,3 3
oceny krytyków
Komedia romantyczna
powrót do forum filmu Komedia romantyczna

żyją w przekonaniu, że takie gnioty są super muszą mieć jakieś problemy emocjonalne.

Womitowanie, lizanie potu, szydzenie z otyłości, usilne naigrywanie się ze scen z inych filmów? To chyba kino kierowane do ludzi z podobnymi problemami jak te u autorów tychże filmików.

Nie mówię, że film z półki parodii musi być inteligentny, ale niech przejawia jakieś odznaki w mairę inteligentnego żartu. Pokazać "dupę i puścić bąka" to nie sztuka, każdy umie. Nakręcić prawdziwe kino komediowe to już sztuka.

Edycja:
Spojrzałem przed chwilą na zdjęcia reżyserów i scenarzystów tego gniota. I już wszystko jasne :)

sceptyk

Też tak myślałem, ale do czasu, może jak się ogląda ten film na trzeźwo to nie jest arcydziełem, ale takie filmu tworzą dla nastolatków, a jak się siedzi w grupie ludzi i każdy jest podcięty, albo zjarany to wszystko się śmieszne wydaje. Jednak muszę się zgodzić z przedmówcą, no dupy nie urywa.

Zathar

Nie jaram i nie piję. Film widziałem na trzeźwo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones