PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=258168}

Komedia romantyczna

Date Movie
5,1 30 280
ocen
5,1 10 1 30280
2,3 3
oceny krytyków
Komedia romantyczna
powrót do forum filmu Komedia romantyczna

Film, powiem szczerze nie jest genialny, ale za to śmieszny :) Ludzie, troche dystansu do siebie, przecież czasem można obejrzeć sobie jakąś komedię, tylko po to żeby się pośmiać. Jeśli uważacie się za jakiś super poważnych to od razu odpuśćcie sobie parodie bo w końcu po to są by być trochę głupie i wyśmiewać inne filmy!
:)

ocenił(a) film na 10
Mandy_99

zgadzam się :) film głupi ale śmieszny haha

ocenił(a) film na 2
Mandy_99

Czemu mamy nie ogladać żyjemy w wolnym kraju i możemy ogladać co tylko chcemy.
Czy przypadkiem nazwa twojego tematu ma znięchęcić ludzi którzy oglądali ten prześmieszny aż do głupoty film, w tym żeby nie wypisywali na jego temat jakim to ten gówniany film jest gniotem.
Może i jest w nim kilka scenek i tekstów naprawdę prześmiesznych, ale jest to tylko 20% z całości filmu, a reszta jest tak okropnie niezjadliwa i przeogromnie niesmaczna że dziwię się że ten syf ma ocenę ponad 5.

ocenił(a) film na 8
tomucho77

syf to cie zrobil

ocenił(a) film na 2
arek2010

Ale jesteś tępym zyebem

ocenił(a) film na 3
Mandy_99

Tekst "Jak się nie podoba to nie oglądajcie" zawsze rozbawia mnie do łez. Skąd niby mamy wiedzieć, czy coś się nam podoba czy nie, skoro tego NIE OGLĄDALIŚMY? Ludzie, wymyślcie bardziej ciętą ripostę.
A co do filmu: prymitywny. Aczkolwiek widziałam dużo gorsze komedie.

ocenił(a) film na 7
guzjel

ale w końcu nie wiem, czego można sie spodziewac po parodiach:p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones