PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=258168}

Komedia romantyczna

Date Movie
5,1 30 280
ocen
5,1 10 1 30280
2,3 3
oceny krytyków
Komedia romantyczna
powrót do forum filmu Komedia romantyczna

Dzisiaj na polsacie leci komedia romantyczna o 21 :) Opowiedzcie jak wam się podobało po seansie xD

Lindsaay

nom wlasnie planuje spedziec wieczor w polsacie ale szkoda ze w polsacie bo co 20 min reklamy i lotto czyli bedzie zamulac a ja jak zwykle ogladajac film na polsacie przez te reklamy obudze sie po polnocy i pojde do lozka pamietajac polowe filmu ;))

ocenił(a) film na 1
Lindsaay

lubie komiedie w tym stylu ale ta to dno , 1/10

krzys00

Ktoś zna piosenkę z napisów końcowych? Ale tę pierwszą.

ocenił(a) film na 6
Lindsaay

Niewybredne gagi, płytka fabuła, parodia filmów śmiesznych samych w sobie, kompletnie nie ambitna, momentami pełna nonsensów - poprostu JEDNA WIELKA TRAGEDIA! Kocham takie filmy! :] :P Ta parodia miała wszystko co "durna" parodia mieć powinna ;) Nie oczekiwałem od tego filmu niczego więcej ;) Oczywiście żeby mieć większą frajdę z filmu warto widzieć filmy parodiowane (które nawet warto zobaczyć, np. Poznaj moich rodziców).

6/10

ocenił(a) film na 4
Gojira

4/10 porównując do innych parodii ta niewypadła najlepiej, ale nie było źle. Wiele momentów śmiesznych i tyle samo kiczowatych.

micrograms

Wszystko było robione na siłe.Widac że dużo pracy mogło to kosztować,to śpiewanie itd. ale to było całkiem beznadziejne.Lubie durne komedie np. Harold i Kumar 1,2.Ale nie wiem czemu miały służyc jakieś beznadziejne akcje typu skopanie żula.Obejrzałem tylko 20 min. filmu i mi to wystarczyło.

ocenił(a) film na 5
Lindsaay

Po reklamie tego filmu w Polsacie spodziewałem się czegoś lepszego. Film taki średni chodź muszę przyznać że momentami ryłem ze śmiechu jak głupi :D szczególnie na parodii "Poznaj moich rodziców" jak spadła urna... LOL

ocenił(a) film na 4
Schackoo

A zauważyliście że polsat niepierwszy już raz poucinał kawałki filmów, np.: scena jak w samochodzie bachora zaczyna gadać to było sporo przycięte.

ssjmar

heeee i zasnąłem, z tego co ogladalem to byl to durnowaty film ;)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones