PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=258168}

Komedia romantyczna

Date Movie
5,1 30 280
ocen
5,1 10 1 30280
2,3 3
oceny krytyków
Komedia romantyczna
powrót do forum filmu Komedia romantyczna

W życiu nie widziałam tak durnowatej komedii. O to czy to rzeczywiście komedia to bym się kłóciła, nie wiem jak reszta widzów, którzy to zobaczyli ale ja zaśmiałam się jedynie raz - na jakieś 20 minut przed końcem i ta bzdurna scena która wywołała u mnie śmiech nawet nie zapadła mi w pamięć, dlatego niestety nie powiem wam już co to było (a drugi raz już tego filmu sobie nie zafunduję, bo raz - już pierwsze oglądnięcie zakrawa o nazwanie tego kamikadze, a po drugie - nie chcę poraz kolejny zmarnować czasu).
Na tej pożal się Boże "komedii" przez większość czasu ziewałam (aż dziw że udało mi się zobaczyć do końca - tylko dlatego że chciałam zobaczyć zakończenie).
Film jest NIEŚMIESZNY, żarty/gagi/dowcipy są DENNE - w ogóle cały humor w tej "wspaniałej produkcji" jest GŁUPAWY wręcz BEZNADZIEJNY. I całość filmu skłoniła mnie do jednego przemyślenia - mianowicie - czy amerykańskim producentom naprawdę nie szkoda pieniędzy na to żeby robić taki szajs? A może im się to tak strasznie podoba? Bo jak tak to niech nie pokazują takich "inteligentnych" filmów nigdzie więcej poza swoje granice...:/ bo żalllll....

Ci co chcą obejrzeć robią to na własne ryzyko. Jej...gdybym wcześniej wiedziała że to będzie głupsze od "Płytkiego faceta" to bym nawet nie zaczynała tego oglądać...

użytkownik usunięty
EM_DE_KE_AS

Dno to jest odpowiednia nazwa twojej wypowiedzi. Jeśli uważasz że film jest beznadziejny to tylko oznacza że jakieś kompletne pomyłki wśród filmów narzucają ci takie opinie. Filmów obejrzałam nie mało i ten też kilka razy, choćby wczoraj. Uważam, że jest dobry, mimo że ma swoje wady i niedopracowania, ale prawdę mówiąc nie ma idealnych filmów. Śmiech na tym filmie jest częsty, a to że siada się z miną "jestem niezadowolona z życia" i liczy się na poprawę nastroju, to naprawdę, współczuję. Ten film jest dość kontrowersyjny, co widać w innych komentarzach. No cóż, o gustach się nie dyskutuje. Pozdrawiam.

Współczuję skoro Tobie podoba się ten szajs. Po drugie nie siadam do komedii z nastawieniem: "jestem niezadowolona z życia", i nie liczyłam na poprawę nastoju. Nie jestem jakimś mrukiem uwielbiam komedie i widziałam ich już dużo. Nie znoszę jednak takich komedii jak bynajmniej ta (czy "Płytki facet", który jak napisałam wcześniej jest dużo lepszy od tej) - czyli głupawych. Ten film naprawdę był posrany, nie da się z tym nie zgodzić. Możesz mieć oczywiście inne zdanie i szanuję. Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię. Ja swoją wyraziłam. Każdy może też mieć swój gust - Ty lubisz taki dowcip, ja jestem zwolenniczką innych gagów (np. w stylu Jima Carreey'a - który dla kogoś innego może właśnie być głupawy i mało dowcipny. Mnie jego role akurat śmieszą).
Wiesz, może nie przypadł mi ten film do gustu z jeszcze jednego powodu - na kiedy główna bohaterka na początku non stop była wyśmiewana bo była gruba. Nienawidzę jak ktokolowiek wyśmiewa się z czegokolwiek...
mniejsza.
W każdym razie film był parodią innych filmów - i jeśli już porównywać pod względem parodii - wolę wszyestkie 4 części "Strasznego filmu".

ocenił(a) film na 1
EM_DE_KE_AS

Też uważam, że ten film był żenujący. Akurat do 'Strasznych filmów' mu bardzo daleko, no i bardziej niesmaczny niż Borat ;-) pozdr.

babytronique

Nie oglądałam Borata ale po samych zwiastunach wnioskuję że masz rację, że bardziej niesmaczny.

ocenił(a) film na 8
EM_DE_KE_AS

Jedna z komedii na ktorej sie duzo smialem. Uwazam, ze jest to jedna z najlepszych parodii.

EM_DE_KE_AS

Sprostowanie. Wczoraj widziałam "Borata". Jednak "Komedia romantyczna" i "Borat" są tak samo niesmaczne, durne i żałosne...
Z jedną różnicą. W "Boracie" doliczyłam się góra 4 sytuacji, które były dość zabaawne. W "komedii romantycznej" tylko jedna która i tak nie zapada w pamięć. No niestety nie uśmiałam się do łez, jak zakładałam że się uśmieję.

ocenił(a) film na 1
EM_DE_KE_AS

Wyluzujcie :D Nie zgodzę się z opinią, że są żałosne. Autorzy żartując w ten sposób pokazują swój dystans i jakikolwiek brak zachamowań i to jest fajne;D Sam preferuję taki typ humoru;p Aczkolwiek muszę się zgodzić, że poza paroma fajnymi momentami film jest bardzo słaby. Pomysł dobry, wykonanie przeciętne. A szkoda, bo potencjał jest ;P

bondzio

Że pomysł dobry a wykonanie przeciętne to się zgodzę - ale własnie przez to wykonanie calośc wygląda żalośnie. Preferujesz taki typ humoru? Ok. Szanuję - a że ja tam żadnego humoru wiele nie widziałam to juz inna sprawa. Komedia ma śmieszyć, ale nie może być wręcz głupia.

EM_DE_KE_AS

to jest najgorszy i najgłupszy film jaki widziałam,
pozdrawiam

ocenił(a) film na 1
EM_DE_KE_AS

Mi też przydarzył tylko jeden moment śmiechu.
Miałam ochotę oglądnąć dobrą komedie, ale niestety nic z tego...
Mogło byc fajnie, ale wyszło tak... naciąganie i wieśniacko?

ocenił(a) film na 5
EM_DE_KE_AS

Z autorką się jak najbardziej w pełni sgadzam, dla mnie komedie typu:
-Superhero
-Scary Movie
-Epic Movie
-Date movie
-Meet the Spartans
Nie wiem jakie jeszcze wypociny,jednak moim zdaniem takie komedie nie sa na
poziomie, przykro mi.Sa wyciagniete z rynsztoku.Takie filmy uwłaczaja
intelektowi normalnych ludzi,rezyser zarabia kupe forsy,i moze sie smiac z
Was,tych krorzy ogladaja,ze tak malym nakladem pracy zadowoli
publike.Powinniscie czegos wymagac ja wole łososia w sosie koperkowym od kawalka
przypalonej wolowiny,wole "Dawida" Michała Anioła od deski sedesowej, wole
Malibu z mlekiem od "Z Czerwoną KArtką".Wy wybieracie to drugie, ja nie ide za
ciemna masa, wole delikatny sorbet cytrynowy ;) Autorke pozdrawiam i zycze
takiego gustu na dalszej sciezce kina:)

persching16

:) Dzięki pozdrawiam również

ocenił(a) film na 1
EM_DE_KE_AS

nie ma sie o co klocic,film to totalne gowno, spodobac sie moze jedynie fanom wlatcow moch...

ocenił(a) film na 5
rubia1b

Dzięki za zakończenie rozmowy :* xD (Buziak, extra bonus).

ocenił(a) film na 1
persching16

,,:*'' <- fuuuuuj...

ocenił(a) film na 10
EM_DE_KE_AS

Zamknij swój pseudo-znawczy, kaprawy ryj i idz oglądać pokemony:)


Film jest dobry, niektóre elementy źle wykonane, ale jest śmieszny i to sie
liczy.

Nie ogłądam "wlatcuw móch" i mimo to, lubię ten film.

ocenił(a) film na 8
manke

manke ja już sie przyzwyczailem ze sa ludzie i parapety wiec szanuj swoje zdrowie ja juz olewam osoby pokroju em de ke as itp niedojebów.

ocenił(a) film na 10
EM_DE_KE_AS

Film akurat był/jest popularny, więc producenci nie zmarnowali pieniędzy.

Teraz mam pytanie: nie szkoda Ci twojej mordy do pieprzenia takich bzdur?

manke

Musisz być "wyjątkowym wielbicielem" kina, skoro w tak chamskim i
gówniarskim stylu bronisz tego marnego filmidła.
IMDb- 2.6/10 29.090 głosów

ocenił(a) film na 1
manke

manke spojrz na srednia dziecka, w sumie szkoda, do wypowiadania sie na temat tak glupkowatej pseudo komedii

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones